I přesto, že je náš obchod s italskými látkami na trhu teprve krátce, máme od našich milých zákaznic krásná hodnocení, což nás velmi těší a potvrzuje se, že  “Jediný způsob, jak udělat skvělou práci, je milovat to, co děláte” (S. Jobs).

Díky našim letitým zkušenostem ve světě textilu nabízíme exkluzivní a vysoce kvalitní tkaniny. Jsme ideálním zdrojem látek pro všechny módní nadšence. Pečlivý výběr dodavatelů, mezi nejlepšími národními a mezinárodními značkami, výběr tkanin pouze italského původu, pocházejících od nejlepších výrobců, zaručuje vysoké standardy jak pro kvalitu, tak pro vlastnosti nabízených položek. Naše důkladná interní kontrola kvality nebo možnost jejího provedení v dohodnutém a certifikovaném středisku nám umožňují zákazníkovi zajistit, že budou od nás nakupovat tkaniny první volby.

Věříme, že naší konkurenční výhodou je absolutní transparentnost,  odpovědnost a prvořadé pochopení potřeb zákazníka.  Naše nabídka vysoce kvalitních italských tkanin a pečlivý servis je základem našeho podnikání.

Poezie Látek je schopna plnit různá kreativní přání a stává se „pokladnicí“ nápadů pro ty, kteří hledají nejen módu, ale styl!

Vaše Poezie Látek