O nás

 „Dovolte představit vám exkluzivní italské látky prvotřídní kvalityNáš internetový obchod www.poezielatek.cz vznikl proto, abychom vám umožnili pořídit jedinečné a kvalitní oděvní tkaniny výhradně italské výroby.

Díky našim letitým zkušenostem ve světě textilu nabízíme exkluzivní a vysoce kvalitní tkaniny. Jsme ideálním zdrojem látek pro všechny módní nadšence a tvůrce.  Pečlivý výběr dodavatelů, mezi nejlepšími italskými a mezinárodními značkami, výběr tkanin pouze italského původu, pocházejících od nejlepších výrobců, zaručuje vysoké standardy jak pro kvalitu, tak pro vlastnosti nabízených položek. Naše důkladná interní kontrola kvality nebo možnost jejího provedení v dohodnutém a certifikovaném středisku nám umožňují zákazníkovi zajistit, že budou od nás nakupovat tkaniny první volby.

Věříme, že naší konkurenční výhodou je absolutní transparentnost,  odpovědnost a prvořadé pochopení potřeb zákazníka. Naše nabídka vysoce kvalitních italských tkanin a pečlivý servis je základem našeho podnikání. Dejte se s námi na cestu radosti z vlastní výjimečnosti a kreativity. Zájem o módu a vše co s ní souvisí se tak rázem může stát vašim koníčkem. 

Poezie Látek je schopna plnit různá kreativní přání a stává se „pokladnicí“ nápadů pro ty, kteří hledají nejen módu, ale styl!